Zastřešení TROPIKO

Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.Zastřešení bazénu TROPIKO je určeno pro zastřešení bazénů stojících na povrchu nebo zčásti či zcela zapuštěných do terénu. Zastřešení TROPIKO je určeno pro bazény do průměru až 5 m. Jednoduchá a přitom pevná konstrukce umožňuje velmi snadnou manipulaci se zastřešením všech rozměrů. Zastřešení TROPIKO dodáváme ve velikostech průměru 3,6 m, 4,2 m, 5,0 m a 5,5 m.

Ve srovnání se solárním ohřevem vody v kolektorech se zastřešením bazénu dosáhne v podstatě stejného efektu zvýšení teploty vody v bazénu při podobných pořizovacích nákladech. Se zastřešením navíc získáváme další výhody. Zastřešením bazénu se zlepší klima nad vodní hladinou, zvýší komfort koupání a výrazně se zvýší čistota vody i prostředí bazénu. Velmi uspoříme při údržbě bazénu.

Zastřešení bazénu TROPIKO pro delší koupání, teplý bazén a čistou vodu jako azuro. Pro nadzemní i zapuštěné (kruhové / kulaté) zahradní bazény.Při vývoji byl důraz kladen na možnost 100% otevření krytu pro nerušené koupání pod letním nebem.

Konstrukci zastřešení tvoří hliníkové tvarované trubky povrchově upravené eloxováním. Zvolená konstrukce zajišťuje vysokou pevnost a snadnou manipulaci. Na konstrukci je napnutá speciální čirá leštěná fólie, která je odolná UV záření. Díky vysoké průhlednosti tak nevzniká pocit uzavřeného prostoru ani v případě přivření krytu. Opláštění má na spodních okrajích našité ochranné pruhy z modrého polyesteru s voduodpudivou úpravou. Jednostranné otevírání je řešeno jedinečným kloubovým segmentem navrženým vlastní konstrukční kanceláří.

Montáž zastřešení nevyžaduje žádné stavební či terénní úpravy.

Další informace: