Zazimování bazénu

Přemýšlíte, jak zabezpečit TROPIKO na zimu?
Po skončení sezóny doporučujeme upravit vodu v bazénu na zimu pomocí chemického přípravku „zazimovač“.Tímto způsobem zabráníte tvorbě zákalů a usazenin ve vodě během zimy a usnadníte si jarní čištění stěn a dna bazénu a opětovné uvedení bazénu do provozu.

Zastřešení TROPIKO je potřeba před začátkem mrazů otevřít a v této poloze zajistit. Omyjte plachtu vodou nebo vodou se saponátem (JAR) a zastřešení otevřete. Podložte TROPIKO tak, aby voda a sníh stékaly z fólie směrem ke kloubům. Pokud máte možnost opřít nerozebrané (jen sklapnuté) TROPIKO o stěnu garáže, domu apod. pod okapem nebo v zimě použít zahradní altán jako odkládací místo, usnadníte si na jaře čištění plachty od prachu z deště a sněhu.

Zastřešení TROPIKO na zimu zbytečně nerozebírejte.

Materiály použité na střechy TROPIKO jsou celoročně odolné vůči povětrnostním vlivům. Chcete-li udržet plachtu čistou, můžete otevřené suché zastřešení TROPIKO obalit nebo zakrýt  jakoukoli plachtou, fólií apod. V naší nabídce máme zimní obal na zazimování zastřešení TROPIKO 360420  –  500  –  550  Jde o „rukáv“, který po odmontování jednoho kloubu zastřešení od terénu navléknete na suché zastřešení. Ve skladech plachty se tak nebude v zimě držet sníh, voda a listí, které by obarvilo a znečistilo plachtu. Zimní obal je vyroben z vodě odolné pogumované tkaniny.